Imperial Hotel Prague Imperial Hotel Prague Imperial Hotel Prague Imperial Hotel Prague Imperial Hotel Prague Imperial Hotel Prague Imperial Hotel Prague Imperial Hotel Prague
ONLINE REZERVACE
Best Rate Guarantee
Zadáním promo kódu IMPERIAL se přihlaste k odběru novinek a 5% slevu!.


Imperial Hotel on Tripadvisor

Holiday check Imperial Hotel Wifi
Café Imperial
hide Imperial Content

Café Imperial

alt   alt

Café Imperial je v současnosti jednou z nejslavnějších a nejoblíbenějších tradičních kaváren v Praze s téměř 100 letou tradicí. Navštěvovaly ji takové osobnosti jako spisovatel Franz Kafka, skladatel Leoš Janáček a mnoho dalších prominentních hostů.

Originální secesní keramické dekorace na stěnách a mozaikové stropy z roku 1914 vytvářejí podmanivou atmosféru, umocněnou velkými okny s výhledem na pulzující ulice Prahy. Zažijte neopakovatelné “genius loci” s nádechem první republiky.

Naše kuchyně je zaměřena na typickou českou kuchyni v moderních úpravách. Mezi nejvyhlášenější speciality Café Imperial patří telecí líčka na červeném víně, jehněčí kolínko na majoránce, nebo datlový Imperial dort. Nejenom milovníci českých jídel si však přijdou na své, naše menu je doplněno i o mezinárodní speciality. Používáme  pouze ty nejkvalitnější ingredience.

Šéfkuchařem Café Imperial je hvězda televizního pořadu Ano, šéfe!, Zdeněk Pohlreich.

Vychutnejte si u nás bohatou snídani, oběd, nebo večeři.  Café Imperial je otevřena jak hotelovým hostům, tak  široké veřejnosti.   Z důvodu velké vytíženosti doporučujeme rezervaci stolu v předstihu několika dní.  

Café Imperial je ideálním místem pro Vaše oslavy, setkání, ale take důležitá obchodní jednání (možnost privátních salonků).

V případě zájmu o exkluzivní pronájem Café Imperial, nebo jednoho z našich  salonků nás kontaktujte pro speciální nabídku.

Café Imperial je po celý den nekuřáckou restaurací.

Otevírací doba: denně  06.30 – 23.00

Kontakt: