Vyberte jazyk
Buďte informováni o novinkách a speciálních
nabídkách přímo do Vašeho emailu

Jméno a příjmení
E-mail


     REGISTROVAT              ZAVŘÍT
SCROLL

Café ImperialCafé Imperial

Café Imperial je v současnosti jednou z nejslavnějších a nejoblíbenějších tradičních kaváren v Praze s téměř 100 letou tradicí. Navštěvovaly ji takové osobnosti jako první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk, spisovatel Franz Kafka, skladatel Leoš Janáček a mnoho dalších prominentních hostů.

Originální secesní keramické dekorace na stěnách a mozaikové stropy z roku 1914 vytvářejí podmanivou atmosféru, umocněnou velkými okny s výhledem na pulzující ulice Prahy. Zažijte neopakovatelné “genius loci” s nádechem první republiky.

Naše kuchyně je zaměřena na typickou českou kuchyni v moderních úpravách. Mezi nejvyhlášenější speciality Café Imperial patří telecí líčka na červeném víně, jehněčí kolínko na majoránce nebo datlový Imperial dort. Nejen milovníci českých jídel si však přijdou na své, naše menu je doplněno i o mezinárodní speciality. Používáme pouze ty nejkvalitnější ingredience

Pro více informací a menu navštivte http://www.hotel-imperial.cz/

Z důvodu velké vytíženosti doporučujeme rezervaci stolu v předstihu několika dní!

Kontakt:
e-mail: concierge,hotel-imperial,cz; tel.: +420 246 011 590

 

 
 
  

Ristorante DiVinisRistorante DiVinis

Ristorante DiVinis se od roku 2008 snaží překonat očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků zajištěním nezapomenutelného kulinářského zážitku, kombinujícího vynikající jídlo, skvělý servis a příjemné prostředí, vytvořené italským architektem Lucianem Belcapem.

Při přípravě jídla je kladen důraz na použití nejlepších a nejčerstvějších surovin, které jsou zpracovávány velmi šetrnými postupy dle zásad italské kuchyně. Denní speciality jsou připravovány pouze ze surovin zakoupených tentýž den.

Široký výběr vín zahrnuje především italskou produkci s mnoha dobře známými značkami a je doplněn jednou z nejlehčích a nejlepších pitných vod - Lauretana

Ristorante DiVinis získal ocenění Bib Gourmand v letech 2011, 2012, 2013 a 2014.

Pro více informací a menu navštivte http://divinis.cz

Kontakt:
e-mail: concierge,hotel-imperial,cz; tel.: +420 246 011 590

  
 
 

YamatoYamato

Nejnovější restaurace Zdeňka Pohlreicha Yamato nabízí prvotřídní japonské pokrmy a širokou nabídku sushi a saké.

Mistr sushi Marek Hora, který je šéfkuchařem restaurace, je jedním z nejlepších odborníků na sushi na pražské kulinářské scéně. Marek vyhrál druhé místo na “sushi expu” – World Sushi Stadium v japonském městě Shizuoka v roce 2009.

Pro více informací a menu navštivte http://yamato.cz

Kontakt:
e-mail: concierge,hotel-imperial,cz; tel.: +420 246 011 590
 

 
 

 

reservation for last 24h

Za posledních 24 hodin
41 rezervací