REZERVUJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH A UŠETŘETE 10% S PROMO KODEM WELCOME

Pro 10% slevu - klikněte zde!
Pro 10% slevu - klikněte zde!
Informace o promo kódu byly zaslány na zadaný e-mail
X
Už to skoro bude!

Než Vám pošleme e-mail s promo kódem, potřebujeme Váš souhlas.

Vyberte si jeden z nově zrekonstruovaných pokojů či apartmánů hotelu Art Deco Imperial. V nádherné budově, která zachovává genia loci historického centra Prahy, vás čeká úžasný pobyt v interiérech zařízených ve stylu art deco.

POROVNÁNÍ POKOJŮ
Deluxe pokoj

Nechte se hýčkat mimořádným komfortem nově zrekonstruovaných elegantních pokojů Deluxe s nadstandardním vybavením.


Honosné zařízení ve stylu art deco, nejnovější bezpečnostní a technologické prvky a luxusní mramorové koupelny s vyhřívanou podlahou udělají z vašeho pobytu výjimečný zážitek.

Exekutivní pokoj

Dopřejte si extra porci luxusu v nově zrekonstruovaných pokojích Executive. Vychutnejte si ještě více prostoru a nadstandardní služby včetně rychlejšího připojení k internetu, kávovaru na espresso a turn-down servisu (služba rozestýlání). Z oken se kochejte fantastickým výhledem na Staré Město nebo do klidného dvora.

Junior Suite

Otevřete dveře do nově zrekonstruovaného Junior Suite a budete se cítit jako doma. Váš pobyt bude jednoduše výjimečný například díky originálním uměleckým dílům, která apartmány zdobí. Většina apartmánů Junior Suite se nachází v rohové části budovy, takže skrz velká okna nabízí fantastický výhled směrem k Obecnímu domu.

Imperial Suite

Zažijte něco absolutně výjimečného a rezervujte si pobyt v nově zrekonstruovaném Imperial Suite. Vaším domovem se stane luxusní apartmán s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem. 

Nabídněte si zdarma drink z minibaru a vychutnejte si pohodlí elegantního obývacího pokoje. Ten je ideálním místem pro odpočinek, ale třeba i soukromou schůzku. Udělá na vás dojem.