HOME
Pokoje & apartmá
Historie
Speciální nabídky
O hotelu

JEDINEČNÝ BOUTIQUE HOTEL V SRDCI PRAHY

TRADICE A STYL - NECHTE SE OKOUZLIT

Art Deco Imperial Hotel byl postaven v letech 1913 – 1914 stavitelem Jaroslavem Benediktem na zakázku významného pražského hoteliéra Jana Koláře. Exteriéry ve stylu Art Deco s kubistickými prvky byly doplněny pozdně secesní mozaikovou výzdobou interiérů podle návrhů prof. Jana Beneše..

Po mnohaleté nákladné rekonstrukci a rozsáhlých restaurátorských pracích se tento architektonický klenot opět představil veřejnosti, pro kterou byl po dlouhá desetiletí uzavřen.

Art Deco Imperial hotel nabízí 126 prostorných pokojů s podmanivou atmosféru první republiky. Použité materiály jako mramor, masivní dřevo a drahé textilie umocňují unikátní atmosféru historické budovy, ve které se snoubí komfort s nejmodernějšími technologiemi. Prostorné pokoje jsou luxusně zařízeny stylovým kubistickým nábytkem, televizemi s plochou obrazovkou, vysokorychlostním internetem (LAN, Wi-Fi), mramorovými koupelnami s vyhřívanými podlahami a zrcadly.    

Hosté mohou relaxovat v hotelovém fitness a wellness centru.

 

Vyberte jazyk
Buďte informováni o novinkách a speciálních
nabídkách přímo do Vašeho emailu

Jméno a příjmení
E-mail


     REGISTROVAT              ZAVŘÍT
Art Deco Imperial Hotel v Praze Užijte si pobyt v legendárním hotelu v srdci Prahy s tradicí od roku 1914.
SCROLL
ELEGANTNÍ POKOJE A APARTMÁ Nechte se hýčkat v našich elegantních pokojích a apartmá.

vícegoto

SCROLL
Historie Art Deco Imperial Hotelu v Praze Jen málo pražských hotelů se může pochlubit tak dlouhou historií a tradicí, jako právě náš hotel.

vícegoto

SCROLL
Vyberte si svou speciální nabídku Užijte si pobyt v našem hotelu za zvýhodněné ceny a s mnoha službami navíc
so Noc s večeří u Pohlreicha Užijte si skvělý pobyt s večeří u “Šéfa“ a odneste si jeho vlastnoručně podepsanou knihu na památku.

Rezervujte goto
so ZAPLAŤTE NYNÍ A UŠETŘETE AŽ 15% Ubytování se snídaní, internetem, fitness & wellness.

Rezervujte goto
so Lahev sektu zdarma Zarezervujte jeden z našich okouzlujících Exekutivních pokojů nebo apartmá a získejte jako bonus lahev sektu ve Vašem pokoji při příjezdu zdarma.

Rezervujte goto
so ROMANTICKÝ BALÍČEK Romantický pobyt s dotekem luxusu a 3-chodového menu ve slavné Café Imperial šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.

Rezervujte goto
reservation for last 24h

Za posledních 24 hodin
41 rezervací