Vyberte jazyk
Buďte informováni o novinkách a speciálních
nabídkách přímo do Vašeho emailu

Jméno a příjmení
E-mail


     REGISTROVAT              ZAVŘÍT
Slavné Café Imperial
SCROLL

Slavné Café Imperial

Dopřejte si gastronomický zážitek ve slavné restauraci Café Imperial známého televizního šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.

i2i1
Virtual tour

Restaurace Café Imperial

Café Imperial je v současnosti jednou z nejproslulejších a nejoblíbenějších tradičních kaváren v Praze s více než 100letou tradicí. Navštěvovaly ji takové osobnosti jako spisovatel Franz Kafka, skladatel Leoš Janáček a mnoho dalších prominentních hostů.

Originální secesní keramické dekorace na stěnách a mozaikové stropy z roku 1914 vytvářejí podmanivou atmosféru, umocněnou velkými okny s výhledem na pulzující ulice Prahy. Zažijte neopakovatelné “genius loci” s nádechem první republiky.

Specializujeme se zejména na tradiční českou kuchyni v moderních úpravách. Mezi nejvyhlášenější speciality Café Imperial patří telecí líčka na červeném víně, jehněčí kolínko na majoránce nebo datlový Imperial dort. Nejenom milovníci českých jídel si však přijdou na své, naše menu je doplněno i o mezinárodní speciality. Používáme  pouze ty nejkvalitnější ingredience.

Šéfkuchařem Café Imperial je hvězda televizního pořadu Ano, šéfe!, Zdeněk Pohlreich.

Užijte si nezapomenutelnou atmosféru s nádechem počátku 20. století.

Z důvodu velké vytíženosti doporučujeme rezervaci stolu v předstihu několika dní. Jsme nekuřácký podnik. Doporučené oblečení - smart casual (neformální a elegantní).

Otevírací doba: denně 07.00 - 23.00

Kontakt

  • cafe@hotel-imperial.cz
  • +420 246 011 440

víceskrýt   rezervace stolugotomenu

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich

V současné době bezpochyby nejznámější český šéfkuchař, známý zejména díky jeho pořadům Ano šéfe!, Šéf na grilu, Teď vaří šéf!, a mnoha dalším.

Zkušenosti v kuchyni získával Zdeněk Pohlreich již od své babičky, po vyučení emigroval do Nizozemí a Austrálie, kde působil na pozici šéfkuchaře ve slavné restaurace La Guillotine.

Kromě Café Imperial Zdeněk Pohlreich spoluvlastní a provozuje také italskou restauraci Divinis nebo japonské YAMATO.

REZERVUJTE NOC S VEČEŘÍ U ŠÉFAgoto

Prime Bar

Netradiční design a charakteristické dekorace vytvářejí z Prime Baru oblíbené místo pro Vaše setkání. Barová nabídka se skládá z široké palety výběrových destilátů, vín, koktejlů a snacků.

Otevírací doba

15.00 – 01.00

Kontakt

+420 246 011 450

reservation for last 24h

Za posledních 24 hodin
0 rezervací